Alaaddinbey mah. aydınlık sokak no: 6

7 /24 Arayabilirsiniz

mobile dsadaÜcretsiz bilgi alın!

(0224) 413 45 94

bizi arayın!

(0534) 760 33 11

STOR YIKAMA

STOR VE ZEBRA PERDE YIKAMA

Perde yıkama dendiğinde ilk akla gelen tül perde temizliği olsa da son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanan ve tül perdeden farklı yıkama tekniği gereken stor perde yıkama ve zebra perde yıkama da anlaşmalı olduğumuz firmalar aracılığı ile profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Stor perde temizleme ve zebra perde temizleme hizmetlerinden ekonomik fiyatlar, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile yararlanabilirsiniz.

Bursa’nın en köklü perde yıkama hizmeti veren firması olarak yıllardır süren tecrübesiyle her türlü perdenizi evinizden alarak %100 hijyenik ve profesonel ekiplerce makinelerde el değmeden yıkayıp evinize teslim ediyoruz. Evinizin hem dışa bakan yüzü hem de içerisini güzel gösteren en önemli unsurlardan olan perdelerinizin güvenilir ellerde tertemiz yıkanmasını istiyorsanız hemen bizi arayın.

Stor perdelerinizde oluşan kir ve lekeler ne kadar güçlü olursa olsun kullandığımız ürün ve cihazlar sayesinde perdeleriniz sorunsuz bir şekilde temizlenir. Stor perdelerinize zarar verebilecek temizlik ürünlerini ve cihazlarını kullanmayan firmamız bu konuda oldukça hassas davranır. Özellikle de perdelerinizin hiçbir zarar görmemesi için firmamız en kaliteli temizlik ürünlerini kullanır. Bu sayede temizlik sonrası stor perdelerinizin kumaşında yıpranmaya bağlı deliklerle karşılaşmazsınız. Bu bakımdan stor perde yıkama arayışlarınız için firmamızdan destek almanız sizin için en doğru karar olacaktır. Üstelik firmamızdan alacağınız destek sayesinde perdelerinizi daha uzun süre kullanabilirsiniz.

CARPEX STOR YIKAMA